środa, 21 sierpnia 2013

Egoizm człowieka nie zna granic

Dziś wstawiam film znaleziony przez moją znajomą, która wczoraj mi go pokazała. Po obejrzeniu tej zaledwie 10 minutowej relacji i porównań tam przedstawionych mogę powiedzieć jedynie, że ogarnął mnie ogromny smutek i wstyd za nas ludzi. Muszę sobie poukładać refleksje nim napiszę coś konstruktywnego. Zapraszam do obejrzenia i podzielenia się tym jakie emocje w Was wzbudził. U mnie dosłownie się kotłuje ..... 


4 komentarze:

 1. biedny buldog angielski.... chyba najbiedniejszy. Miałam kiedyś pod opieką i serce krajało się nad tym biednym stworzeniem które wszystko dało sobie zrobić.... chyba z przyzwyczajenia...

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam już ten filmik, ale wciąż mocno na mnie działa. I chyba nie muszę dodawać od siebie więcej, ta krótka produkcja najlepiej oddaje sedno sprawy.
  Szkoda jedynie, że to przesłanie nie do wszystkich dociera i są nadal tacy, którym takie "udoskonalanie" nie przeszkadza. Oby z czasem pojawił się większy odzew.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak patrząc na to nasuwa mi się myśl, że my, ludzie, to się sami wykończymy..

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie potrafię przelać moich emocji na klawiaturę... lecz targają mną mocne odczucia. Jestem załamana tym co zobaczyłam na filmiku. Czy oni nie dostrzegają prawdy? Jak bardzo krzywdzą tym psy?

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku będzie mi niezmiernie miło jeżeli zamieścisz kilka słów opisujących swoje uczucia związane z danym tekstem.
Pozdrawiam Evela & psice