niedziela, 21 czerwca 2015

Zwierzynalia niosą pierwsza pomoc

Tradycyjnie już w czerwcu odbył się zlot Mądrych i Odpowiedzialnych opiekunów zwierząt w Chorzowie. Jak zwykle święto psów pracujących i pracy na rzecz zwierząt. Program spotkania przewidywał poruszenie istotnych tematów związanych z czworonogami. Uczestnicy mieli okazję posłuchać także wykładu o pierwszej pomocy przedweterynaryjnej oraz obejrzeć pokaz jak krok po kroku działać.
Udzielanie pierwszej pomocy to sprawa bardzo ważna, choć wciąż mało ludzi wie od czego zacząć,a co gorsza często brakuje chęci. Na szczęście coraz więcej w kraju mamy fantomow do nauki i ekip specjalistów którzy chcą uczyć i robią to!

Więcej informacji tutaj :
Zwierzynalia na Emergency wet

3 komentarze:

 1. Mieliśmy być na zwierzynali, ale wtedy odbywały się zawody dog games summer, więc pojechaliśmy na zawody. Może w przyszłym roku uda się w końcu zawitać na zwierzynali :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie że organizowaną są pokazy pierwszej pomocy psom, ponieważ jak wspomniałaś niestety ale mało osób potrafi ją udzielić.

  Pozdrawiamy
  Ola i Baddy!
  http://baddy-wspanialy-labrador.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciesze się, że idea ratownictwa zwierząt rozwija się i znajduje coraz więcej chętnych do nauki i propagowania :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku będzie mi niezmiernie miło jeżeli zamieścisz kilka słów opisujących swoje uczucia związane z danym tekstem.
Pozdrawiam Evela & psice