Coś o Nas

Chciałabym powitać wszystkich, którzy przemierzając kręte drogi stron internetowych dotrą aż tutaj ... Spojrzenie psa jest miejscem poświęconym miłośnikom psów i stworzone w hołdzie najwierniejszych przyjaciół - psów.

Zapraszając Was moi drodzy do naszego małego świata należałoby się przedstawić. A zatem przedstawia się Wam Ewelina - zwariowana na punkcie zwierząt, wychowana z psami technik weterynarii oraz dwie najbliższe mi czterołapy - czekoladowa Lorena wraz z czarną podpalaną Nitusią i całym stadem psich przyjaciół ... Zapraszam pozytywnych psiarzy do zapoznania się z naszym małym światem

Zapraszając do naszego świata tym samym zwracam się z uprzejmą prośbą o powstrzymanie się od kopiowania zamieszczonych tutaj informacji czy też zdjęć. Wszystkie treści są objęte prawami autorskimi. 

Pozdrawiamy i przybijamy piąteczkę.

Lorena - Aga z Majowej Doliny ur. 25.12.2007r. - 29.05.2015 r
Najcudowniejszy pies na świecie
Nitusia - Wiwi Wirażka z Pruchnej ur. 09.04.2010r. - Inny jamnik niż wszystkie, niemniej tak samo cudowny!


Chesapeak bay retriever - Aurelia Optimus Team - Dolly 01.02.2015r  - szalony retriever , który kocha niemalże latać , uwielbia swoją piłeczkę , a za rodzinę oddałby życie!

3 komentarze:

 1. Przybijam łapcie i zapraszam na mój blog oraz na Fejsa - Pies Placek

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, mam bernardyna, ale od dawna spodobały mi się czekoladowe labradory :D

  Benek zaprasza:
  merry-dogs.blogpot

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi przykro z powodu utraty Suni...
  O rany, uwielbiam Chesse, jednak Ich charakter byłby dla mnie zbyt wielkim wyzwaniem. Dlatego jeśli kiedykolwiek uda mi się spełnić marzenie i stać się posiadaczką Retrievera, to najprawdopodobniej będzie to Nova Scotia Duck Tolling Retriever.

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku będzie mi niezmiernie miło jeżeli zamieścisz kilka słów opisujących swoje uczucia związane z danym tekstem.
Pozdrawiam Evela & psice